Contact

Wil je meer informatie over het Beatrix College? Leuk!

Je kunt ons bereiken op:

Beatrix College
​Ketelhavenstraat 3
​5045 NG Tilburg

​tel: 013-5711725 (ook voor ziekmeldingen)
mail: info@beatrixcollege.nl

 

of stel je vraag!

 

Directie    
Rector Wilma van Noort MSc wvnoort@beatrixcollege.nl
Directeur onderbouw Drs. Tom Heijnen MEd theijnen@beatrixcollege.nl
Directeur bovenbouw H/A Marc van Dongen MME mvdongen@beatrixcollege.nl
Directeur VMBO-TL / 5M Anders Leren Kick van Tulder kvtulder@beatrixcollege.nl
Directeur bedrijfsvoering Eric Geurts egeurts@beatrixcollege.nl
     
Decanaat    
Decanaat VMBO-TL & Onderbouw Yvonne Mulders ymulders@beatrixcollege.nl
Decanaat HAVO/ATH Bovenbouw Brigitte Meijer bmeijer@beatrixcollege.nl
     
Medezeggenschap    
Ouderraad Hans van Hemert ouderraad@beatrixcollege.nl
MRO Hans van Hemert hvhemert@home.nl
MRL Tom Panis tompanis2002@gmail.com
MRP Judith Brouwers jbrouwers@beatrixcollege.nl
    Informatie en notulen m.b.t. de ouderraad en MR zijn beschikbaar in de ELO
Schoolleiding    
Teamleider 1T/H/A Seyhan Iyriboz siyriboz@beatrixcollege.nl
Teamleider 1,2,3 TTA Claudia van Gils cvgils@beatrixcollege.nl
Teamleider 1A+ / 2H/A Sandra Frusch sfrusch@beatrixcollege.nl
Teamleider 2TL Jette van Velzen (waarnemend) jvvelzen@beatrixcollege.nl
Teamleider 3TL Bart Tijhof btijhof@beatrixcollege.nl
Teamleider 4TL Chris Huijbregts chuijbregts@beatrixcollege.nl
Teamleider 3H/A Marion Schoonen mschoonen@beatrixcollege.nl
Teamleider 4H Mirjam Schoones mschoones@beatrixcollege.nl
Teamleider 5H drs. Claudia de Wit cdwit@beatrixcollege.nl
Teamleider 4,5,6 TTA Jackie de Waal jdwaal@beatrixcollege.nl
Teamleider 4,5,6 A Anne van de Wouw avdwouw@beatrixcollege.nl
Teamleider 1,2,3 5M Petek Eren MEd peren@beatrixcollege.nl