Wil je meer informatie over het Beatrix College? Leuk!

We willen jullie verzoeken om wijzigingen in de persoonsgegevens door te geven aan de leerlingadministratie, per e-mail, zodat het systeem up-to-date blijft.

mail: leerlingenadministratie@beatrix-college.nl

of stel je vraag!

Directie
Rector a.i. Frans van der Knaap MME fvdknaap@beatrix-college.nl
Directeur HAVO/VWO Drs. Claudia de Wit cdwit@beatrix-college.nl
Directeur VMBO-TL / 5M Anders Leren Kick van Tulder kvtulder@beatrix-college.nl
Directeur bedrijfsvoering Eric Geurts egeurts@beatrix-college.nl
Decanaat
Decanaat VMBO-TL & Onderbouw Yvonne Mulders ymulders@beatrix-college.nl
Decanaat HAVO/VWO Miranda van Dijk mvdijk@beatrix-college.nl
Medezeggenschap
Ouderraad Jolanda van de Wijgert ouderraad@beatrix-college.nl
MRO Cécile Holthuizen ceaverhaar@gmail.com
MRL Sem Brocken sbrocken013@gmail.com
MRP Judith Brouwers jbrouwers@beatrix-college.nl
Informatie en notulen m.b.t. de ouderraad en MR zijn beschikbaar in de ELO
Schoolleiding
Teamleider 1T/H Ruud Geurts rgeurts@beatrix-college.nl
Teamleider 1,2,3 TTA/ 1TTH Claudia van Gils cvgils@beatrix-college.nl
Teamleider 1H/A/A+, 2,3A Marion Schoonen mschoonen@beatrix-college.nl
Teamleider 2 en 3TL Danielle van Heiningen-Brekelmans dvheiningen@beatrix-college.nl
Teamleider 4TL Daan Hamann dhamann@beatrix-college.nl
Teamleider 1,2,3,4 5M Elke Schellens eschellens@beatrix-college.nl
Teamleider 2,3H Sandra Frusch sfrusch@beatrix-college.nl
Teamleider 4H Jean-Paul Curfs jpcurfs@beatrix-college.nl
Teamleider 5H Helma van der Kamp hvdkamp@beatrix-college.nl
Teamleider 4,5,6 TTA Mirjam Schoones mschoones@beatrix-college.nl
Teamleider 4,5,6 A Anne van de Wouw avdwouw@beatrix-college.nl
Externe organisaties
Brabantse Opleiding School
Spectrum Brabant
Lyceo
TopTutors